24 ВІЙСЬКОВИХ ТА ВЕТЕРАНІВ ПРЕДСТАВЛЯТИМУТЬ УКРАЇНУ НА ІГРАХ НЕСКОРЕНИХ-2023

Дата: 11.05.2023 09:15

🔹 Національний відбір до збірної України на Іnvictus Games відбувся у Львові. У ньому взяли участь 223 учасники з усіх регіонів України. Спортсмени змагалися у дев’яти дисциплінах: стрільбі з лука, легкій атлетиці, велосипедному спорті, пауерліфтингу, веслуванні у приміщенні, волейболі сидячи, плаванні, настільному тенісі та баскетболі на візках.

🔹 Упродовж трьох наступних місяців спортсмени збірної України проходитимуть посилену підготовку до Invictus Games-2023, які відбудуться з 9 по 16 вересня у німецькому Дюссельдорфі.

🔹 Ігри Нескорених започаткував британський Принц Гаррі у 2014 році. Україна вперше виступила на цих змаганнях у 2017 році в Торонто (Канада).

🔹 У 2022 році на Invictus Games у Гаазі (Нідерланди) збірна України виборола 16 медалей.

Слава Героям українського спорту!