Видача гуманітарної допомоги в с. Успенівка

Дата: 12.05.2023 15:20

На цьому тижні Гуманітарний штаб Успенівської сільської ради організував видачу гуманітарної допомоги в селі Успенівка. У рамках акції були розділені продуктові набори та постільна білизна для ВПО. Ця ініціатива має на меті підтримати осіб, що постраждали від збройного конфлікту і були змушені залишити свою домівку.

Гуманітарний штаб активно співпрацює з волонтерськими організаціями та благодійниками, щоб забезпечити необхідну допомогу. Ця співпраця свідчить про великий рівень мобілізації та солідарності громади. Видача гуманітарної допомоги в селі Успенівка є доказом того, що колективні зусилля можуть мати позитивний вплив на життя тих, хто потребує підтримки.

Гуманітарний штаб продовжуватиме свою роботу та забезпечуватиме допомогу тим, хто постраждав внаслідок конфлікту. Надання гуманітарної допомоги - це важливий крок у забезпеченні базових потреб та вираженні підтримки тим, хто цього потребує.