A A A K K K
для людей із порушенням зору
Успенівська сільська рада
Одеська область, Б-Дністровський район

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості "Чисті роси"!

Дата: 17.05.2023 13:00
Кількість переглядів: 417

Щиро вітаємо переможців  обласного (заочного) етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості "Чисті роси", обласної виставки-конкурсу образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва та фотомистецтва!

Пишаємося нашими юними талантами, учнями  закладів загальної середньої освіти та вихованцями сільських будинків культури Успенівської сільської територіальної громади, які стали переможцями і дипломантами  в номінаціях «Художнє виконання», «Хореографічне мистецтво», «Літературна творчість», «Декоративно-ужиткове мистецтво», «Фотомистецтво».

Переможці в номінації «Художнє виконавство»

Руссу Рената

Ройлянський заклад загальної середньої

освіти І-ІІІ ст.

керівник-Балан Сергій Михайлович

Художнє виконавство: Вокальне

ІІІ місце

Корень Максим

Художнє виконавство: Інструментальне

Дипломант

Жорняк Олег

Ройлянський сільський будинок культури

керівник гуртка «Естрадний»

Шмідт Іван Якович

Художнє виконавство: Вокальне

І місце

Гаврілуца Олександр

 

Бубіліч Тетяна

ІІ місце

ІІмісце

Сидоренко Сабріна

Миколаївко-Новоросійський сільський будинок культури керівник - Карпов Микола Миколайович

Художнє виконавство: Вокальне

І місце

Маковська Валентина

Миколаївко-Новоросійський заклад загальної середньої освіти I-III ст.

Керівник - Скопінцева Ірина Іванівна

Художнє виконавство: Вокальне

ІІІ місце

Кара Назар

Миколаївко-Новоросійський заклад загальної середньої освіти I-III ст.

Керівник - Цуркан Сергій Валерійович

Художнє виконавство: Інструментальне

Дипломант

 

Переможці в номінації «Хореографічне мистецтво»

Танцювальний колектив «Мрія» 

(5 учасників)

Миколаївко-Новоросійський сільський будинок культури керівник - Карпов Микола Миколайович

Хореографічне мистецтво

Дипломант

Танцювальний гурток «Stil Dens» 

(8 учасників)

Успенівський опорний заклад загальної середньої освіти  керівник - Хлюстіна Вікторія Василівна

Хореографічне

мистецтво

Дипломант

 

Переможці в номінації «Літературна творчість»

      

       Стоян Ольга

 

Кривобалківський опорний заклад загальної середньої
керівник - Попова Олена Іванівна

Літературна творчість (читці)

ІІ місце

Закордонець Артем

Ройлянський заклад загальної середньої освіти I-III ст.

 керівник  - Лук’янчук Віра Дмитрівна

Літературна творчість (читці)

ІІІ місце

Церковна Соломія

Ройлянський заклад загальної середньої освіти I-III ст.

 керівник -Лук’янчук Любов Дмитрівна

Літературна творчість (читці)

ІІІ місце

Діордієва Елеонора    

Ройлянський заклад загальної середньої освіти I-III ст. керівник - Балан Алла Михайлівна

Літературна творчість (читці)

Дипломант

 

Переможці в номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво»

Лунгу Ірина

Кривобалківський опорний заклад загальної середньої освіти  керівник гуртка «Дерево життя»

Руссу Оксана Василівна

Декоративно-ужиткове мистецтво

ІІ місце

Ворова Лілія

ІІІ місце

Варданян Мілєна

Кривобалківський опорний заклад загальної середньої освіти 

керівник - Горделі Наталя Василівна

Декоративно-ужиткове мистецтво

ІІІ місце

Ламонова Дана

Забарський заклад загальної середньої освіти 

I-II ст.

 керівник гуртка «Дивосвіт»

Притула Лілія Василівна

Декоративно-ужиткове мистецтво

ІІІ місце

Корінь Кіра

ІІІ місце

Коробєр Валерія

ІІІ місце

Корінь Анастасія

ІІІ місце

Станова Анастасія

ІІІ місце

ІІІ місце

Кучерук Анастасія

 

Козак Римма

Забарський заклад загальної середньої освіти

I-II ст. Успенівської сільської ради керівник

Байло Іван Миколайович

Декоративно-ужиткове мистецтво

ІІІ місце

 

Переможці в номінації «Фотомистецтво»

Лук’янчук Віра

Ройлянський заклад загальної середньої освіти

І - ІІІ ступенів

Успенівської сільської ради

Керівник - Лук’янчук Алла Павлівна

 

 

Фотомистецтво

ІІ місце

Бучка Ганна

ІІ місце

Каракушан Дар’я 

ІІ місце

Лукянчук Владислава

ІІІ місце

Церковна Анастасія

ІІІ місце

Полторак Владислав 

ІІІ місце

Лук’янчук Емма

ІІІ місце

Демченко Алла

ІІІ місце

 Мараріца Костянтин

ІІІ місце

Гаврилуца Катерина

ІІІ місце

Лабунець Вікторія

Кривобалківськи опорний заклад загальної середньої освіти 

керівник - Лабунець Ганна Валеріївна

Фотомистецтво

ІІІ місце

Варлан Владислава

Кривобалківський опорний заклад загальної середньої освіти

керівник - Мирлян Тетяна Матвіївна

Фотомистецтво

ІІІ місце

Лук’янчук Злата

Забарський заклад загальної середньої освіти I-II ст.

керівник - Лук’янчук Галина Юріївна

Фотомистецтво

ІІ місце

 

Висловлюємо подяку керівникам, які провели плідну роботу
з своїми вихованцями!

  1. Балану   Сергію Михайловичу, керівнику гуртка «Патріотична пісня» Ройлянського закладу  загальної середньої освіти  І - ІІІ ст.;
  2. Шмідту Івану Яковичу, директору Ройлянського сільського будинку культури;
  3. Карпову Миколі Миколайовичу, художньому керівнику Миколаївко-Новоросійського сільського будинку культури;
  4. Скопінцевій Ірині Іванівні, заступнику директора з виховної роботи                                   Миколаївко-Новоросійського закладу  загальної середньої освіти  І - ІІІ ст.;
  5. Цуркану Сергію Валеріойвичу, музичному керівнику учня Миколаївко-Новоросійського закладу  загальної середньої освіти  І - ІІІ ст.;
  6. Хлюстіній Вікторії Василівні, керівнику гуртків Успенівського ОЗЗСО;
  7. Поповій Олені Іванівні, вчителю української мови та літератури Кривобалківського ОЗЗСО;
  8. Лук’янчук Вірі Дмитрівні, вчителю зарубіжної літератури Ройлянського закладу  загальної середньої освіти  І - ІІІ ст.;
  9.  Лук’янчук Любові Дмитрівні, вчителю початкових класів  Ройлянського закладу  загальної середньої освіти  І - ІІІ ст.;
  10.  Руссу  Оксані Василівні, керівнику гуртка «Дерево життя»  Кривобалківського ОЗЗСО;
  11. Притулі Лілії Василівні, керівнику гуртка «Дивосвіт» Забарського закладу  загальної середньої освіти  І - ІІ ст.;
  12. Байлу Івану Миколайовичу, класному керівнику 9 класу Забарського закладу  загальної середньої освіти  І - ІІ ст.;
  13.  Лук’янчук Аллі Павлівні, класному  керівнику 7 класу Ройлянського закладу  загальної середньої освіти  І - ІІІ ст.;
  14.  Лук’янчук Галині Юріївні, вчителю початкових класів Забарського закладу  загальної середньої освіти  І - ІІ ст.;
  15.  Мирлян Тетяні Матвіївні, вчителю початкових класів Кривобалківського ОЗЗСО;
  16.  Лабунець Ганні Валеріївні, практичному психологу Кривобалківського ОЗЗСО;
  17.  Горделі Наталі Василівні, вчителю початкових класів Кривобалківського ОЗЗСО.

 

       Бажаємо  наснаги і плідного невпинного творчого пошуку в вихованні «золотої молоді» нашої громади. Здоров’я, добра  і благополуччя Вам і Вашим дітям та юнацтву. Чекаємо  активної участі в нових творчих проектах і конкурсах, нових перемог і набуття досвіду заради розвитку українського культурного майбутнього нашого Бессарабського краю.

 

       З повагою,
       відділ освіти, культури, молоді та спорту Успенівської сільської ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь