ПІВ МІЛЬЙОНА УКРАЇНЦІВ ДОПОМАГАЮТЬ СИЛАМ ОБОРОНИ ЧЕРЕЗ ЧАТБОТ ЄВОРОГ

Дата: 19.05.2023 09:15

Сили оборони вже ліквідували 201 тисяч+ загарбників та 3770+ ворожих танків. Такого потужного результату не вдалося б досягти без народної розвідки.

Ваші заявки про техніку, особовий склад ворога чи колаборантів у чатбот єВорог щодня допомагають примножувати статистику втрат окупантів. А заявки про підозрілі та вибухонебезпечні предмети зберігають життя тисячам українців.

👐🏻Дякуємо кожному сміливому українцю, який долучився до народної розвідки та перетворив свій смартфон на зброю. Саме ви приближаєте нашу Перемогу!

Але не час зупинятися. Чекаємо ще більше заявок у єВорог, щоб Сили оборони отримували інформацію від народної розвідки, а наші міста і села знову стали вільними.

Перейти в єВорог можна з головного екрана застосунку Дія або за посиланням 👉🏻https://t.me/evorog_bot

Не забувайте про свою безпеку❗ Не наближайтеся до окупантів, видаляйте фото та відео з телефону, почистьте переписку з чатботом.

Разом долаємо ворога на всіх фронтах!💪🏻