Успенівська сільська рада
Одеська область, Б-Дністровський район

Підсумки I етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») в Успенівській сільській ТГ

Дата: 23.05.2023 13:20
Кількість переглядів: 776

Фото без опису Фото без опису

 

«Патріотизм – це сплав почуття і думки, осягнення святині – Батьківщини – не тільки розумом, а й передусім серцем…»

      Патріотизм починається з любові до людини, до свого народу. Патріотизм починається з колиски і шкільного виховання. І саме в шкільні роки закладаються основи відчуття дитини приналежності до нації, відчуття пошани до здобутків попередніх поколінь. Виховання молоді, сильної своєю громадянськістю, своїм почуттям любові до рідної землі, до історичної та духовної спадщини свого народу; виховання готовності захищати свій рідний край, свою Вітчизну, примножувати славу своїх пращурів - головна нагальна мета співпраці педагогів, учнів, батьків в навчальних закладах нашої громади. Важливим напрямком в національно-патріотичному вихованні молоді громади є участь в Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»).

     15 травня 2023 року в Успенівській сільській громаді відділом освіти, культури, молоді та спорту Успенівської сільської ради був проведений серед закладів загальної середньої освіти I етап Всеукраїнської дитячо-юнацької війсь­ково-патріотич­ної гри «Сокіл»(«Джура») в середній віковій категорії («джури» 11-14 років) і старшій віковій категорії («молоді козаки» 15-17 років). Програма Гри складалася із змагань та конкурсів переважно військово-спортивного спря­му­вання:

  • Конкурсу строю та маршової пісні «Впоряд»
  •  Історичного конкурсу «Відун»
  • Конкурсу «Стрільба з пневматичної зброї»
  • Конкурсу «Козацький гарт», який включав три складових: «Метання гранати», «Підтягування на перекладині», «Перетягування линви»
  • Конкурсу надання першої домедичної допомоги «Рятівник»
  • Мистецько-творчого конкурсу «Ватра»

        Представляємо рої навчальних закладів Успенівської сільської територіальної громади, їх керівників і команди дорослих, які готували «джур» і «молодих козаків» до конкурсів і змагань Гри «Сокіл» («Джура») :

Фото без опису Фото без описуФото без опису

Рій «Вільні вовки» Ройлянського ЗЗСО I-III ст.

Корень О.М., в. о. директора , вчитель історії  Ройлянського ЗЗСО I-III ст.;
Церковна С.С., заступник директора з навчально-виховної роботи;
Берсан С.А., вчитель фізичної культури;
Шемет І.А., керівник гуртка національно-патріотичного виховання;
Каракушан Т.Г., медична сестра.

 

Фото без опису Фото без описуФото без опису Фото без опису

Рій «Характерники» Миколаївко-Новоросійського ЗЗСО I-III ст.

Шляхтицька Г.О., директор  Миколаївко-Новоросійського ЗЗСО I-III ст.;
Скопінцева І.І., заступник директора з виховної роботи;
Бондаренко А.В., вчитель фізичної культури;
Яковенко Н.М., вчитель історії;
Левандовська Т.О., педагог організатор.

 

Фото без опису Фото без описуФото без опису Фото без опису

Рій «Добровольці» Успенівського ОЗЗСО

Соколова А.М., директор Успенівського ОЗЗСО;
Пужакова О.А., заступник директора з виховної роботи;
Костова Т.П.,  заступник директора з навчально-виховної роботи;
Чеботраш М.А., вчитель фізичної культури;
Малюкін В.Є.,вчитель фізичної культури;
Хлюстіна В.В., музичний керівник;
Єгорова С.В., медична сестра.

 

Фото без опису Фото без описуФото без опису Фото без опису

Рій «Незламні» Кривобалківського ОЗЗСО

Небога Л.І., директор Кривобалківського ОЗЗСО;
Модвал О.В., заступник директора з виховної роботи;
Биліш М.І., вчитель фізичної культури;
Лабунець Г.В., виховник рою, психолог навчального  закладу;
Мирлян І.І., вчитель історії;
Хоменко К.В., медична сестра.

 

Фото без опису Фото без описуФото без опису Фото без опису

Рій «Незламні серця» Забарського ЗЗСО I-II ст.

Каракушан Ю.І., директор Забарського ЗЗСО I-II ст.;
Холостенко І.А., керівник національно-патріотичного гуртка «Джура»;
Байло І.М., вчитель фізичної культури;
Богач В.М., вчитель історії.

На урочисте відкриття Гри «Сокіл» («Джура») були запрошені шановні гості:

в. о. голови Успенівської сільської ради Кліманова Н.І., представник Саратського військомату,  головний сержант Небога О.І., керівники закладів загальної середньої освіти громади, делегація з військової частини А 4210, на чолі з капітаном Бохонько В.М., батьки.                                       

Вже перший конкурс строю та маршової пісні «Впоряд» показав високий рівень підготовки всіх роїв, командний дух, вміння бути дисциплінованими і згуртованими, злагоджено виконувати поставлені завдання конкурсної програми. Учасники змагань демонстрували вміння та навички в спортивно-військовій сфері, які здобували під час проведених вишколів та тренувань, рівень фізичної підготовки, свої інтелектуальні здібності і знання історії українського козацтва, здатність поєднувати лідерські якості і командну співпрацю. Кращими в конкурсі «Впоряд» і історичному конкурсі «Відун» визнано рій «Незламні» Кривобалківського ОЗЗСО і рій «Характерники» Миколаївко-Новоросійського ЗЗСО I-III ст. .В творчо-мистецькому конкурсі «Ватра» перемогли рій «Незламні серця» Забарського ЗЗСО I-II ст.  і рій «Характерники» Миколаївко-Новоросійського ЗЗСО I-III ст., які відзначилися своїм яскравим музичним виступом, артистизмом, оригінальністю творчої програми, використанням ройової атрибутики і своєю інформаційністю.  Найкращий результат в конкурсі «Стрільба з пневматичної зброї» в середній віковій групі показали рій «Незламні» Кривобалківського ОЗЗСО, в старшій віковій групі – рій «Вільні вовки» Ройлянського ЗЗСО I-III ст. Лідерами  в змаганнях «Козацький гарт» були рій «Добровольці» Успенівського ОЗЗСО і рій «Незламні» Кривобалківського ОЗЗСО. В конкурсі домедичної допомоги «Рятівник» учасники змагань показали високий рівень підготовки і набуття навичок першої допомоги при пораненнях в зоні обстрілу, транспортування постраждалого в безпечну зону. Кращий результат в цьому конкурсі отримали рій «Незламні» Кривобалківського ОЗЗСО і рій «Добровольці» Успенівського ОЗЗСО. Кращим серед роїв в змаганні «Підтягування на перекладині» став рій «Вільні вовки» Ройлянського ЗЗСО I-III ст., в змаганні «Метання гранати» рій «Незламні» Кривобалківського ОЗЗСО (середня вікова група) і рій «Добровольці» Успенівського ОЗЗСО (старша вікова група).

За підсумками всіх конкурсів і змагань I місце зайняли: в середній віковій категорії - рій «Незламні» Кривобалківського ОЗЗСО, в старшій віковій категорії – рій «Характерники» Миколаївко-Новоросійського ЗЗСО I-III ст. і рій «Добровольці» Успенівського ОЗЗСО; II місце – в середній віковій категорії рій «Незламні серця» Забарського ЗЗСО I-II ст. , в старшій віковій категорії-рій «Вільні вовки» Ройлянського ЗЗСО I-III ст. Всі рої-переможці отримали подарунковий сертифікат для придбання обладнання, яке буде використовуватись в роботі національно-патріотичних гуртків в закладах освіти громади.

Фото без опису

Кращими в змаганнях за особистими результатами стали:

В номінації «кращий ройовий» - Козак Римма з рою «Незламні серця» Забарського  ЗЗСО I-II ст., Волошина Валерія з рою «Характерники» Миколаївко-Новоросійського ЗЗСО I-III ст., Корінь Олександр з рою «Добровольці» Успенівського ОЗЗСО. Кращий результат в змаганні  «Підтягування на перекладині» (старша вікова група) показав «молодий козак» Бадюк Сергій з рою «Вільні вовки» Ройлянського ЗЗСО I-III ст., в середній віковій групі - «джура» Маламан Дмитро з рою «Незламні» Кривобалківського ОЗЗСО. Кращим «стрілком» серед всії учасників за влучність в змаганні «Стрільба з пневматичної зброї» став «джура» Расулов Тимур  з рою «Незламні» Кривобалківського ОЗЗСО. Слід відзначити «снайперів» за влучні постріли: Олега Депутата з рою «Незламні» Кривобалківського ОЗЗСО, Юрія Гавриша і Андрія Тимошенко з рою «Вільні вовки» Ройлянського    ЗЗСО I-III ст. і Інну Навроцьку з рою «Характерники» Миколаївко-Новоросійського  ЗЗСО I-III ст.    

Відділ освіти висловлює вдячність керівникам команд закладів освіти, педагогам-організаторам, вчителям фізичної культури, вчителям історії, керівникам гуртків національно-патріотичного виховання, медичним сестрам, які провели титанічну роботу по підготовці своїх дітей до цих змагань, шукали ідеї, маршували і вчили правильно тримати стрій разом зі своїми дітьми, вчили тактичної медицини, співали пісень, надихали і запалювали серця своїх вихованців, хвилювалися,  підтримували і боролися за свої команди.  І насамперед сказати слова любові і захоплення нашим дітям, які показали витримку і згуртованість, силу і козацький характер, дисциплінованість, дружбу і взаємодопомогу в конкурсних змаганнях. Висловлюємо щиру подяку за гостинний прийом  учасників Гри «Сокіл» («Джура») керівництву Успенівського ОЗЗСО. Дякуємо за спільну роботу всім організаторам, членам суддівської колегії.

 

З повагою,
відділ освіти, культури, молоді та спорту Успенівської сільської ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь