Апаратна нарада в Білгород-Дністровській РД(В)А

Дата: 14.06.2023 10:00

13 червня заступник голови Валерій КОРІНЬ прийняв участь в апаратній нараді, яку проводила Білгород-Дністровська РД(В)А на чолі з головою-начальником Василем САМОКИШЕМ. Згідно порядку денного розглядались  питання про моніторинг захисних споруд цивільного захисту у Білгород-Дністровському районі, поточний стан справ та зміни в організації роботи з внутрішньо переміщеними особами, стан екологічної ситуації на території Білгород-Дністровського району, захист прав та інтересів дітей в Білгород-Дністровському районі в умовах воєнного стану, роботу відділу комунікацій з громадськістю та інформаційної діяльності з громадською радою та інші питання. Керівники структурних підрозділів відзвітувались про проведену роботу за минулий та плани роботи на поточний тиждень. За результатами апаратної наради голова надав ряд доручень до виконання.