Новостворений бізнес зможе скористатись урядовою програмою підтримки роботодавців за працевлаштування переселенців та отримати компенсацію

Дата: 16.06.2023 09:17

Скористатися державною програмою з отримання компенсації за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб відтепер може й новостворений бізнес. Як повідомили в Міністерстві економіки, відповідні зміни до порядку надання таких компенсацій ухвалив Кабмін.

Відтепер:

Компенсацію за працевлаштування ВПО може отримати підприємство, створене після повномасштабного вторгнення — для участі в програмі йому потрібно надати податкову звітність за останній звітний період на дату подання заяви на отримання компенсації, а не за 2021 рік, як було раніше.

Компенсацію надаватимуть роботодавцям за працевлаштування ВПО, які отримали статус після введення воєнного стану.

Контроль за дотриманням умов дії програми посилять — відтепер центри зайнятості запроваджують моніторинг збереження зайнятості працівників.

За кожного працевлаштованого переселенця можна отримати компенсацію в розмірі мінімальної зарплати (наразі 6700 грн), яку виплачуватимуть протягом двох місяців.