Фундація Олени Зеленської надала гуманітарну допомогу дитячим будинкам сімейного типу у Одеській області

Дата: 22.06.2023 08:35

ДБСТ – це сім'ї, які беруть на виховання від п’яти до десяти дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки, і забезпечують їм дитинство в родинній атмосфері. З початку діяльності Фундація опікується такими дитячими будинками по всій Україні.

20.06.2023 року ДБСТ сімї  Кравченко, Успенівської громади, отримали гуманітарну допомогу. Ця гуманітарна допомога є дуже потрібна для життя та виховання дітей в цій дружній сімї.

Велика подяка всім хто прийняв участь в організації та видачі гуманітарної допомоги, а саме: Одеської обласної ССД – начальнику Утюпіної Наталії Миколаївни, Білгород –Дністровської районної ССД – начальнику Іконнікової  Наталії Сергіївни.

З повагою начальник Успенівської ССД Тетяна Байда.