КУРС З МАШИННОГО НАВЧАННЯ ВІД GOOGLE

Дата: 27.06.2023 09:15

Машинне навчання (machine learning) — це розділ штучного інтелекту, який навчає комп’ютер самостійно виконувати різні завдання. Маємо круту новину для українських розробників — Google в Україні запускає новий онлайн-курс Machine Learning Bootcamp за підтримки Мінцифри та національного проєкту Дія.Освіта.

Про що курс?

💿Вивчення TensorFlow — одного з найбільш популярних фреймворків глибинного навчання (deep learning) з відкритим кодом

💿 Створення та навчання нейронних мереж

👨🏻‍💻 Курс буде корисним для спеціалістів, які цікавляться ML, знають Python та володіють англійською мовою на середньому рівні чи вище. Адже навчання — переважно англійською.

Що пропонує програма?

🔹 Серії вебінарів про машинне навчання

🔹 Щотижневі сесії запитань і відповідей

🔹 Карʼєрні консультації від рекрутера Google

🔹 Змагання Kaggle, де можна конкурувати в розв’язанні проблем

🔹 Безоплатний 2-місячний доступ до TensorFlow Developer Professional Certificate

🔗 Реєстрація на курс Machine Learning Bootcamp відкрита за посиланням — https://rsvp.withgoogle.com/events/ml-bootcamp-ukraine/home

Навчання триватиме два місяці — із 6 липня до 6 вересня 2023 року. Зареєструватися потрібно до 3 липня.