З Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2023 09:05

Шановні співвітчизники!

З нагоди Дня Конституції, я вітаю вас всіх із цим важливим днем. День Конституції – це свято, яке символізує основні принципи і цінності, на яких ґрунтується наше суспільство. Це час для задуму та вдячності за нашу Конституцію, яка визначає права та свободи кожного громадянина.

Ми маємо пишну історію, повну випробувань та перемог, і наша Конституція стала невід'ємною частиною цієї історії. Вона гарантує рівність перед законом, свободу слова, право на життя та інші фундаментальні права, які є основою розвитку демократії та громадянського суспільства.

Запровадження Конституції було кроком до будівництва сильної та стабільної країни, де кожен громадянин має можливість реалізувати свої здібності і жити гідним життям. Тому сьогодні ми вшановуємо нашу Конституцію та всіх тих, хто віддав свої зусилля для її створення та збереження.

Нехай цей День Конституції стане нагадуванням про наші спільні цінності, єдність і дружбу. Нехай кожен з нас усвідомить свою роль у розвитку нашої країни та зробить все можливе для її процвітання. Разом ми зможемо побудувати сильну, справедливу і процвітаючу Україну.

З найщирішими побажаннями успіху, миру та процвітання для кожного з вас, вітаю з Днем Конституції!

З повагою,
в.о. сільського голови