ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ БІЛГОРОД – ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ОТРИМАВ ГУМАНІТАРНИЙ ВАНТАЖ

Дата: 29.06.2023 09:15

23 червня Координаційний гуманітарний штаб при Білгород-Дністровській районній державній адміністрації отримав від Одеського обласного гуманітарного штабу баки для води у кількості 54 шт. На 500л в кількості 30 шт, на 1000 л – 24 шт. Ємкості для води в подальшому будуть надаватись на територіальні громади Білгород-Дністровського району з метою забезпечення достатньої кількості води в закладах загальної середньої та дошкільної освіти, закладах охорони здоров’я та місцях компактного проживання внутрішньо переміщених осіб.

Координаційний штаб з гуманітарних та соціальних питань і надалі працюватиме у напрямку надання допомоги усім, хто її потребує.

27 червня Координаційний гуманітарний штаб при Білгород-Дністровській районній державній адміністрації передав до Успенівської сільскої ради 4 баки.

Разом наближаємо Перемогу!