Засідання виконавчого комітету Успенівської сільської ради

Дата: 05.07.2023 09:16

30 червня 2023 року відбулось засідання виконавчого комітету Успенівської сільської ради, яке розпочалося хвилиною мовчання та вшанування пам’яті загиблих воїнів, які віддали своє життя захищаючи територіальну цілісність та незалежність України.

На засіданні було розглянуто такі питання:
1. Про затвердження місцевого плану заходів з реалізації  у  2023 і 2024 роках в Успенівської сільської раді Білгород-Дністровського району Одеської області Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні  на період до 2030 року, та призначення радника-уповноваженого з питань безбар'єрності.
2. Про внесення змін до складу координаційної ради з питань  запобігання та  протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статті, торгівлі людьми та гендерної рівності.
3. Про розгляд заяв по наданню адресної матеріальної допомоги  малозабезпеченим   верстам населення та особам, які опинилися в складних життєвих обставинах, які зареєстровані та фактично проживають на  території Успенівської сільської  ради.
4. Про розгляд протоколів про адміністративне правопорушення щодо притягнення   до адміністративної відповідальності.
5. Про  взяття під соціальний супровід сімей, які опинились в складних життєвих обставинах.
6. Про надання безоплатних соціальних послуг одиноким пенсіонерам.(доповідає  директор КУ «ЦНСП».
7. Про присвоєння юридичної адреси земельним ділянкам та житловому будинку.