МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ`Я УКРАЇНИ ВІДПОВІДАЄ НА НАЙБІЛЬШ ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ ПРО Е-РЕЦЕПТ

Дата: 17.07.2023 09:20

Все більше пацієнтів користуються цифровим інструментом для придбання рецептурних ліків.

Менше ніж за рік було сформовано понад 1,5 мільйона електронних рецептів! 🥳

Сьогодні відповідаємо на найбільш поширені запитання українців:

🔎 Як отримати електронний рецепт на ліки дистанційно?

Така можливість доступна у разі лікування хронічних захворювань, тривалого лікування або, наприклад, у випадку рецидивних захворювань.

☛ Передусім у системі обовʼязково має бути зафіксований ваш діагноз та призначення вашого лікуючого лікаря.

☛ Обговоріть із лікарем можливість дистанційного виписування е-рецепта та формат комунікації, зручний для вас обох.

☛ Сконтактуйте з лікарем в узгоджений час та спосіб. Це може бути робочий телефон лікаря, електронна пошта чи будь-який зручний месенджер.

☛ Коли лікар сформує е-рецепт, ви отримаєте СМС-повідомлення з номером рецепта та кодом його погашення.

🔎 Що робити, якщо я не отримав смс-повідомлення з номером рецепта та кодом його погашення?

Таке може статися з кількох причин. Наприклад, якщо за реєстрації ви вказали неправильний номер телефону або ж з часом змінили його. Виправити це можна через онлайн-форму: https://bit.ly/3pBpCJo.

Інша причина – якщо за реєстрації ви обрали офлайн-метод аутентифікації (тобто через документи). У такому випадку лікар має надрукувати вам інформаційну памʼятку до рецепта, яка містить номер рецепта та код його погашення. Якщо передумали і хочете отримувати смс, зробити це можна онлайн: https://bit.ly/3pBpCJo

❗ У будь-якому разі у випадку виникнення затримки, лікар може відправити вам повідомлення повторно.

🔎 В якій аптеці можна придбати ліки за е-рецептом?

Знайти найближчу аптеку, яка відпускає ліки за е-рецептом, можна на спеціальній аналітичній панелі: bit.ly/3wt3qAZ