З Днем Української Державності!

Дата: 28.07.2023 09:05

Вітаю вас із святом, яке символізує надзвичайно важливу подію в історії нашої держави – Днем Української Державності!

Сьогодні, коли ми відзначаємо цей день, маємо згадати героїв, які стояли біля витоків формування нашої держави, кожен крок яких був направлений на будівництво майбутнього суверенного і незалежного народу. Тоді, як тепер, об’єднання, мудрість і сила нашого народу давали нам змогу перемагати випробування і здобувати своє місце серед країн світу.

Сьогоднішній день нагадує нам про наші здобутки, але й про те, що ще багато роботи попереду. Наша державність – це великий дар, за який ми повинні пильно доглядати і боронити його від ворогів ззовні та викликів зсередини. Зараз, коли наша країна переживає неспокійні часи, ми повинні зберегти єдність та дружні стосунки. Лише разом, пліч-о-пліч, зможемо подолати складнощі та побудувати майбутнє, яке належить нащадкам.

Нехай День Української Державності стане ще одним кроком до нашої щасливої, мирної та процвітаючої України. Зичу всім нам міцного здоров'я, невичерпного оптимізму та духу перемоги! Нехай наша держава процвітає та кожному громадянину щастить. Віримо в себе і свою країну, бо разом ми сильніші!

З повагою,
в.о. сільського голови