СТВОРИМО СВІТ ГРИ І ДИТИНСТВА

Дата: 02.08.2023 09:15

«Створімо світ гри і дитинства» — розпочинається партнерська ініціатива для громад в Україні!

ChangeX та The LEGO Foundation долучилися до ініціативи МОН з відновлення освітнього процесу «Школо, ми разом!», щоб забезпечити комфортні умови для навчання, надихнути дорослих зробити дитинство дітей яскравішим і створити можливості для гри в різних куточках України. Минулого року партнерські ініціативи «Створімо світ гри і дитинства» успішно реалізували у США, Великій Британії, Бразилії, Ірландії та ще п’яти країнах світу, а тепер така можливість з’явилася і для України!

👉 На сайті: bit.ly/44CGsaf ви знайдете портфоліо із запропонованими ідеями. Це і «вулиці гри», на яких діти можуть грати у квача або футбол, їздити на велосипедах та просто безпечно розважатися, і дослідницькі заняття для дітей, які допоможуть їм розвинути критичне мислення, креативність і навички розв’язання проблем, і багато іншого! Ви можете обрати одну із запропонованих ідей або ж подати власну ідею проєкту і отримати фінансування, щоб утілити її у своїй громаді. Розмір мікрогрантів варіюється від 500 до 5000 доларів США.

А щоб дізнатися, як працює фонд, познайомитися з деякими ідеями інновацій і зʼясувати, як можна долучитися, — завітайте на вебінар ChangeX і the LEGO Foundation 8 серпня о 12:00, на якому буде оголошено про старт ініціативи.

🧷 Реєструйтеся на вебінар — bit.ly/3OdQ5oz

Разом створюємо цікаве та грайливе майбутнє для наших дітей!

🫶 Якщо ви бажаєте підтримати ініціативу з відновлення освітнього процесу, будь ласка, зв’яжіться з нашою командою — school2gether@mon.gov.ua

#школомиразом

#LearningThroughPlay