#ВСТУП2023

Дата: 07.08.2023 09:15

78680 вступників отримали омріяні рекомендації на бюджет!
Вступники, що подавали заяви до ЗВО на основі 11-ти класів (ПЗСО) та диплома фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста (НРК5), уже почали отримувати рекомендації до зарахування на бюджет.
«Як дізнатися, що я отримав(-ла) рекомендацію?» 🤔
✔️ Ви можете перевірити це в електронному кабінеті. Якщо отримали рекомендацію на бюджет, напроти однієї з поданих заяв має з’явитися статус «Рекомендовано (бюджет)». Рекомендація надається лише на одне бюджетне місце, за однією заявою.
🧷 Якщо ви не отримали рекомендацію на бюджет, ваші заяви автоматично беруть участь у конкурсі на контракт. Такі заяви мають статус «Допущено». Рекомендації до зарахування на контракт з’являться в електронному кабінеті з 9 серпня.
⏰ Якщо хочете зарахуватися на бюджет за отриманою рекомендацією, необхідно до 18:00 8 серпня:
🔹онлайн або в закладі освіти підтвердити вибір місця навчання;
🔸виконати вимоги до зарахування (онлайн/офлайн надати копії необхідних документів);
🔹укласти договір про навчання між закладом освіти і вступником (за участю батьків або законних представників – для неповнолітніх вступників).
Бажаємо успіхів у зарахуванні на навчання! 🙌
Державне підприємство «ІНФОРЕСУРС»