Прийняття участі у робочій нараді в.о. голови Успенівської сільської ради Надії КЛІМАНОВОЇ

Дата: 10.08.2023 09:15

8 серпня 2023 року в.о. голови Успенівської сільської ради Надія КЛІМАНОВА прийняла участь в робочій нараді з головами територіальних громад, співробітниками райдержадміністрації, яку провів голова-начальник Білгород-Дністровської районної військової адміністрації Василь САМОКИШ.

Про стан виконання місцевих бюджетів Білгород-Дністровського району за 7 місяців 2023 року, стан енергетичної безпеки та підготовку об’єктів інфраструктури району до опалювального сезону 2023/2024, стан процесів декомунізації та деколонізації у територіальних громадах району проінформували керівники підрозділів.

В ході засідання приймались відповідні рішення та надавались доручення.