Успенівська територіальна громада провела в останній шлях нашого Героя

Дата: 16.08.2023 20:00

Успенівська територіальна громада проводила сьогодні в останній шлях нашого Героя, Церковного Олександра Петровича. Сьогодні ми зібрались сказати останнє "до побачення", завжди наповнене болем, але й вірою, що його подвиг назавжди залишиться в наших серцях.

16 серпня 2023 року, рідні, друзі, жителі громади, військовослужбовці, побратими, представники Успенівської територіальної громади, представники Саратського РТЦК та СП, всі ми віддали дань пам'яті воїну-захиснику. Його жертовний вчинок, відданість принципам та віра в майбутнє нашої держави - це безцінний внесок.

Прощання та чин відспівування відбувся в храмі святого Дімітрія Солунського с.Ройлянка.

Сьогодні було звільнено село Урожайне на Донеччині, де загинув наш захисник.

Нехай він завжди залишиться прикладом для нас. Вічна пам'ять Герою, чиє ім'я навіки буде записане на сторінках історії нашої країни.

Висловлюємо щирі співчуття сім’ї та родині загиблого.

Нехай він спочиває з миром, а наша вдячність та шана несе його ім'я далеко в майбутнє.