Вітаємо з Днем Незалежності України!

Дата: 24.08.2023 09:05

Дорогі співвітчизники!

Сьогодні ми святкуємо День Незалежності України, і це свято набуває особливого значення в умовах, коли наша країна стикається з викликами та невпевненістю, особливо на сході. Не дивлячись на ці випробування, ми разом залишаємося незламними, підтримуючи дух гідності та єднання.

В цей важливий день я хочу висловити найкращі побажання всім мешканцям нашої громади. Нехай наша незалежна Україна завжди залишається центром нашої уваги та гордості, а ми, як громада, продовжуємо спільно працювати над її розвитком та процвітанням.

Конфлікти на сході країни нагадують нам про важливість збереження миру і єдності в Україні. Будь-яка поступка в державних інтересах неминуче призводить до залежності, яка є проявом рабства. Наша солідарність та віра в майбутнє є найкращою відповіддю на виклики часу. Нехай День Незалежності зблизить нас ще більше та допоможе подолати всі труднощі нашої країни. Ми бажаємо миру на сході країни та відновлення єдності, а також надіємося на яскраве майбутнє для всіх українців. Нехай цей День Незалежності буде часом об'єднання та віри у нашу спільну майбутність.

З повагою,
в.о. сільського голови