Мешканців сіл Успенівка та Крива Балка вітаємо з Храмовим днем!

Дата: 28.08.2023 09:05

Дорогі мешканці сіл Успенівка та Крива Балка!

З радістю і теплом вітаю вас з нагоди Дня села та храмового свята Успіння Пресвятої Богородиці! 28 серпня - це особливий день для нашої спільноти. Він об'єднує нас не лише як мешканців села, але і як віруючих.

Свято Успіння Пресвятої Богородиці має велике духовне значення. Цей день відзначається як день, коли Божа Матір відійшла на Небо до свого Сина Ісуса Христа. Це нагадує нам про важливість віри і єднання в нашому житті.

28 серпня також є завершенням Успенського посту та церковного календарного року. Цей час спонукає нас до роздумів і планування нового етапу життя.

Бажаю, щоб свято Успіння приносило вам радість і благополуччя. Нехай наші села процвітають і розвиваються разом з кожним із вас. Бажаю вам миру, щасливих моментів і добра у цей особливий день.

З повагою,
в.о. сільського голови