Випадково скасував статус ВПО, що робити?

Дата: 29.08.2023 10:00

Отримали питання щодо можливості відновити довідку ВПО:

❓ Випадково скасував статус ВПО, що робити?

✅Відповідаємо: якщо виникла необхідність поновити довідку після власноручного її скасування в Дії, необхідно звернутися до органу соціального захисту населення за місцем фактичного проживання. Нова довідка може бути оформлена від дати звернення (за наявності для цього підстав).

🏚️ Нагадуємо, право на отримання довідки мають особи, які виїхали з тимчасово окупованих територій, з територій, де ведуться бойові дії або житло яких зруйноване чи непридатне для проживання внаслідок збройної агресії Російської Федерації (це підтверджується відповідним актом обстеження технічного стану житлового приміщення).

📑 Детальний Порядок оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи міститься у відповідній Постанові Уряду. 👉http://surl.li/byahh