Вітаємо з Днем знань, Днем Першого дзвоника

Дата: 01.09.2023 09:05

Радісного першого вересня, дорогі мешканці нашої громади!

Сьогодні ми відзначаємо особливе свято – День знань, День Першого дзвоника, перший день осені. Цей день наповнений радістю, надією та очікуванням нових досягнень. Наші діти - наша найцінніша скарбниця, майбутнє нашої громади.

Завітати до школи вперше, почути звук першого дзвоника – це важливий етап у житті кожної дитини. Цей день несе в собі початок навчання, нових дружб і можливостей. Я вірю, що наші маленькі мешканці виростуть в розумних, талановитих та відданих нашій спільноті громадян.

Дорогі батьки, вчителі та всі, хто стоїть поруч з дітьми, ваша підтримка і розуміння мають величезне значення. Разом ми формуємо майбутнє нашої громади та країни.

Бажаю всім учням сил, енергії та натхнення на шляху до знань. Нехай цей навчальний рік буде наповнений яскравими досягненнями, цікавими відкриттями та дружніми стосунками.

З повагою,
в.о. сільського голови