Я ПРИВІЗ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ. ЯК ЗВІТУВАТИ?

Дата: 13.09.2023 09:15

📊 Звітність – обов’язкова умова для всіх громадських організацій, які привезли гуманітарну допомогу. Вона гарантує прозорість процесів та захищає волонтерів в правовому полі. Як правильно звітувати?

🚚 Після того, як ти привіз, зробив інвентаризацію і роздав гуманітарну допомогу, зайди в Автоматизовану систему.

Подай звіт за принципом “роздав кг – лишилося на складі кг”.

Зверни увагу на терміни.

🏫 Якщо ти представляєш бюджетну установу, в тебе є 15 днів, щоб прозвітувати.

💊 Якщо ти заклад, уповноважений МОЗ, і привіз медичні товари, зроби це протягом 60 днів.

📆 В решті випадків ти маєш до 90 днів для звіту.

📄 Звітуй щомісяця до 15-го числа наростаючим підсумком та слідкуй за чітким і прозорим обліком гуманітарної допомоги.

⚙️ Єдина автоматизована система обліку гуманітарної допомоги знаходиться в стані розробки. Зміни запрацюють з 1 грудня. Запрошуємо організації протестувати її. Надсилайте свої запитання та звернення на мейл t.a.pasenko@mlsp.gov.ua