Вітаємо з Днем танкових військ!

Дата: 14.09.2023 09:05

Дорогі друзі та співвітчизники!

Сьогодні ми святкуємо День танкових військ, і це особливий день для кожного українця. Свобода, незалежність та територіальна цілісність нашої країни завжди були і залишаються нашими найвищими цінностями. І саме воїни-танкісти, своєю мужністю і героїзмом, борються за ці цінності на передовій.

Сьогодні ми віддаємо шану та висловлюємо подяку нашим захисникам, які щодня ризикують своїм життям, щоб забезпечити мир і безпеку в Україні. Ваша сміливість і відданість службі - приклад для всіх нас.

Нехай цей День танкових військ приносить вам позитивні емоції та гордість за ваші досягнення. Нехай вас завжди супроводжує щаслива доля та захищає від усіх негараздів. І нехай наша Україна росте в силі та процвітає завдяки вашому внеску в її майбутнє.

З найкращими побажаннями та вдячністю,
в.о. сільського голови
Надія КЛІМАНОВА