Свято «День усиновлення» в Успенівській громаді!!!

Дата: 18.09.2023 09:15

Указом Президента України цього року 17 вересня в Україні  відзначається «День усиновлення». Цей день став святом для родин, які подарували і дарують дітям, що залишились без піклування батьків, свій дім, тепло, свою любов та сімейний затишок.

З цим святом також вітають і опікунів/піклувальників, люди які взяли на себе відповідальність та турботу про близьких дітей (племінників, онуків, братів, сестер), які лишились без батьківської турботи та батьківського піклування.

В Успенівській громаді проживають 11 опікунів, які виховують 19 дітей.

Опікуни – це Люди, які мають добре серце!

Опікуни – це Люди, які не бояться труднощів!

Опікуни – це Люди, я дуже люблять дітей!

15 вересня   кожному опікуну, які проживають на території Успеннівської територіальної громади були вручені подяки від в.о. сільського голови Надії КЛІМАНОВОЇ та слова привітання з прийдешнім святом «Днем усиновлення».

Низький  уклін  вам !!!