До уваги жителів Успенівської громади!

Дата: 02.11.2023 09:15

В Україні  запустився новий  експериментальний проєкт «єОздоровлення». Сім’ї, які оформили та отримують допомогу для малозабезпечених сімей, мають право на послугу «гроші ходять за дитиною» для придбання путівки на оздоровлення та відпочинок. Завдяки проекту, який реалізується Мінсоціполітики, вперше батьки дитини, яка виховується в малозабезпеченій сім’ї та належить до таких категорій як дитина з інвалідністю (здатна до самообслуговування) або дитина з багатодітної сім’ї змогли отримувати кошти від держави на оздоровлення дитини. Ці кошти зараховуються на банківський рахунок одного з батьків і витрачати їх можна виключно на придбання путівки до дитячого табору.

АЛГОРИТМ ДІЙ

1. Отримувач  може відправити дитину (дітей) на відпочинок в одному із закладів, що розміщені за посиланням: є-Оздоровлення. Пошук закладів для власників спеціальних банківських рахунків. За цим самим посиланням можна перевірити наявність отримувача і дітей в Переліку отримувачів за РНОКПП (ідентифікаційний номер). Така функція є в декількох закладах і в є-ОЗДОРОВЛЕННЯ і в ПОШУК ЗАКЛАДІВ.
  2. Отримувач повинен відкрити картку є-Оздоровлення в Приват Банку.
  3. Дочекатися зарахування коштів на карту і протягом трьох місяців з дня зарахування використати їх обраному Закладі.
  4. Спочатку потрібно обрати заклад та подати заявку на сайті за попереднім посиланням в розділі «Пошук закладу» та, встановивши позначку навпроти тексту «є- Оздоровлення» (для власників спеціальних банківських рахунків)» в обраному Закладі подати заявку у вкладці «Подати заявку»).
  5. В узгоджену з Закладом дату прибути з дитиною та оплатити за відпочинок.
  6. Відкрити карту можна до 25.11.2023, а оплатити за путівку - до 25.12.2023.

Якщо хтось з отримувачів звертається до спеціаліста з інформацією на заміну персональних даних, то така інформація передається на управління соціального захисту населення Білгород-Дністровської районної державної адміністрації (Татарбунарський відділ соціального захисту населення, Саратський відділ соціального захисту населення), яка в свою чергу надсилається до ДП «ЮЦ Мнсоцполітики України».