Колектив Успенівської сільської ради висловлює щирі співчуття

Дата: 25.09.2023 09:10

Колектив працівників Успенівської сільської ради висловлює найщиріші співчуття заступнику сільського голови Корінь Валерію Федоровичу з приводу непоправної втрати – смерті батька та районному депутату Білгород – Дністровської районної ради Корінь Вікторії Дмитрівни з приводу неповторної втрати – смерті свекра.

У цей важкий час приносимо щирі співчуття сім’ї та рідним, розділяємо Ваш біль та схиляємо голову в глибокій скорботі. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати найдорожчої для Вас людини, а слова підтримки допоможуть перенести Ваше родинне горе.

Нехай Всемилостивий Господь прийме Його світлу та щиру душу і оселить там, де праведні спочивають. Царство Небесне…! Вічна і світла пам’ять…!

Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи…

В.о. сільського голови – Надія КЛІМАНОВА, працівники апарату Успенівської сільської ради, члени виконавчого комітету Успенівської сільської ради, депутатський корпус Успенівської сільської ради.