Засідання виконавчого комітету Успенівської сільської ради

Дата: 28.09.2023 10:40

28 вересня 2023 року відбулось засідання виконавчого комітету Успенівської сільської ради №32, яке розпочалося хвилиною мовчання та вшанування пам’яті загиблих воїнів, які віддали своє життя захищаючи територіальну цілісність та незалежність України.

На засіданні було розглянуто такі питання:
1. Про розгляд заяв по наданню адресної матеріальної допомоги малозабезпеченим   верстам населення та особам, які опинилися в складних життєвих обставинах, які зареєстровані та фактично проживають на території Успенівської сільської  ради.
2. Про розгляд протоколів про адміністративне правопорушення щодо притягнення   до адміністративної відповідальності.
3. Про встановлення опіки/піклування над  неповнолітнім  ОСОБА_1, **.**.2008 р.н. (дитина-сирота) його сестрою, ОСОБА_2, **.**.1985р.н.
4. Про становлення годин побачення батька,  ОСОБА_3, **.**.1993р.н. з малолітньою донькою,  ОСОБА_4, **.**.2017р.н.
5. Про проведення профілактичного заходу (рейду) «Урок» у 2023 році в закладах освіти Успенівської сільської ради.