День пам'яті трагедії Бабиного Яру

Дата: 29.09.2023 09:05

Сьогодні, 29 вересня, ми згадуємо події, які трапилися в Бабиному Яру - місці, яке назавжди залишило шрам на історії нашої країни. Ця трагедія нагадує нам про страшні наслідки нетерпимості та ворожнечі.

Бабин Яр став символом геноциду і зла. Тут були загублені життя невинних людей, і ми завжди повинні пам'ятати їхні імена та страждання. Наш обов'язок - не допустити повторення подібних трагедій і працювати над зміцненням миру та гідності.

Сьогоднішній день нагадує нам, що ми повинні бути об'єднаними в боротьбі за мир. Це завдання, яке стоїть перед кожним з нас, і ми повинні виконувати його не лише сьогодні, а завжди.

Нехай День пам'яті трагедії Бабиного Яру стане нагадуванням про те, що наша країна повинна рости в мирі та гідності. Нехай ця сторінка історії ніколи не повторюється, і ми присягаємо пам'ятати та вшановувати всіх, хто постраждав.

З повагою,
в.о. сільського голови