ДТЕК “ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ” ІНФОРМУЮТЬ

Дата: 04.10.2023 09:15

Напередодні зими ми разом із владою та контролюючими органами перевірили резервне живлення лікарень, котельних та водоканалів Одещини. Перевірку пройшли 50 об’єктів.

Це потрібно, щоб у випадку загрози стабільному функціонуванню енергосистеми та обмеженого електропостачання, забезпечити світлом об’єкти критичної інфраструктури. Як показала минула зима: ми маємо бути готові до будь-яких викликів.

За результатами перевірки комісія зафіксувала, що для повного переходу лікарень, котельних тощо на резервне живлення потрібно від 3 до 40 хвилин. Закладам, де були виявлені недоліки під час тестового перезаживлення, надали рекомендації для їх усунення. Вони мають їх виконати до початку опалювального періоду.

ДТЕК Одеські електромережі – це відповідальний бізнес, партнер суспільства та держави. Ми робимо все для того, аби підтримати нормальне життя області і кожного її мешканця.

#Енергетичнийфронт#РазомСильніші#StandWithUkraine