Мешканців села Над'ярне Успенівської ОТГ вітаємо з Храмовим днем!

Дата: 09.10.2023 09:10

Шановні мешканці села Над'ярне!

Від імені Успенівської сільської ради та особисто хочу щиро привітати вас з Днем села та храмовим святом! Це свято є важливим моментом для нашої спільноти, день, коли ми об'єднуємося, щоб відзначити нашу історію, культуру та духовність.

Село Над'ярне завжди славилося своєю традиційною гостинністю та єдністю між сусідами. Наша спільнота є прикладом того, як можна разом досягати великих речей і розвивати свою землю. Я вдячна кожному з вас за ваш внесок у розвиток нашої громади.

Нехай цей день принесе вам радість, злагоду та нові надії на майбутнє. Хай храмове свято стане символом нашої віри та єдності. Нехай наша громада процвітає і росте, а наші серця будуть наповнені любов'ю та гармонією.

Зичу вам щасливого та вдалого Дня села! Бережіть свою спільноту, підтримуйте один одного та разом творіть краще майбутнє для наших наступних поколінь!

З повагою,
в.о. сільського голови