ТИ ЯК?

Дата: 10.10.2023 09:15

Серед результатів глобального соціологічного дослідження в межах Третього саміту перших леді та джентльменів є цифри, які надихають.

До прикладу, наразі майже кожен другий українець/українка помітили, що похід до фахівця — не єдиний спосіб покращити свій стан. Стійкість також плекає самодопомога: щоденні вправи, техніки дихання, фізична активність, хобі, прогулянки на природі, догляд за тваринами тощо. Більшість опитаних зазначили, що відчувають значне полегшення, коли спілкуються з друзями та діляться своїми переживаннями.

Зробіть турботу про ментальне здоров’я щоденною звичкою