ДТЕК “ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ” ПОВІДОМЛЯЄ

Дата: 10.10.2023 09:15

Ми продовжуємо готувати мережі до осінньо-зимового періоду. За дев’ять місяців у Роздільнянському, Подільському та Березівському районах області оновили 378 енергооб’єктів для підвищення надійності електропостачання. Про це повідомив наш генеральний директор Дмитро Григор’єв під час онлайн зустрічей з керівниками районних військових адміністрацій та головами громад.

Наразі енергетики в кожному із районів виконали ремонтну програму більш, ніж на 80%. За 9 місяців 2023 року в цих районах ми:

✅ відремонтували 534 кілометри ліній електропередачі,
✅ оновили 353 об’єкти розподільчих мереж,
✅реконструювали 25 високовольтних підстанцій,
✅ розчистили від гілля та сухостою 718 кілометрів ліній.
Ці роботи необхідні, щоб знизити аварійність, підвищити стійкість енергосистеми та надійність роботи електромереж. У планах до кінця року — виконати ремонтну програму на 100%.

Дмитро Григор’єв також відповів на найпоширеніші питання від голів ОТГ:

❓ Як можна заощаджувати, сплачуючи за світло?

➡️ Одним з найефективніших способів знизити витрати є багатозонні лічильники обліку електроенергії, що дозволяють суттєво (до 50%) скоротити витрати на електрику внаслідок знижки на нічне споживання (23:00 – 7:00). При цьому не обов’язково кардинально переходити у «нічний режим» енергоспоживання. Навіть, при звичному ритмі життя можна суттєво економити користуючись холодильником та іншими потужними електроприладами, що працюють цілодобово або у «сплячому» режимі.

Для встановлення двозонного лічильника «день-ніч» звертайтеся до нас:

📍 через сайт;
📍завітавши до центрів обслуговування клієнтів;
📍зателефонувавши до кол-центру з мобільного +38 (068/095/073) 750 90 90 або стаціонарного телефону +38 (048) 705 90 90.

Усі роботи проводяться протягом 7 днів з моменту оплати послуги.

❓ Як повідомити про аварійну ситуацію?

➡️ Для цього працюють зручні дистанційні сервіси. Подати аварійну заявку можна через:
☝️спеціальну форму на сайті у розділі «Відсутня електроенергія»;
☝️приватні повідомлення на сторінці фейсбук;
☝️зателефонувавши до кол-центру з мобільного +38 (068/095/073) 750 90 90 або стаціонарного телефону +38 (048) 705 90 90.