Долучайтеся до міжнародної виставки та конференції ReBuild Ukraine 2.0 powered by Energy

Дата: 18.10.2023 09:15

Запрошуємо до участі: НГО, міжнародні фінансові організації, донорів, інвесторів, органи місцевого самоврядування, представників критичної інфраструктури України, міжурядові та державні фінансові інституції, державні та приватні енергетичні компанії, представників бізнесу будівельної та енергетичної галузі на міжнародну виставку та конференцію ReBuild Ukraine powered by Energy, що відбудеться 14-15 листопада 2023 року, м. Варшава, Польща, ВЦ «EXPO XXI».

Захід відбудеться під патронатом Міністерства енергетики України та за інформаційної підтримки Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, підтримки Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України, Міністерства економічного розвитку і технологій Республіки Польща, Американської торгово-промислової палати в Україні та профільних міністерств країн-партнерів ЄС.

Основною метою заходу є залучення міжнародного фінансування для відновлення українських громад, сприяння підприємствам енергетичної галузі України у реалізації відновлення об’єктів критичної інфраструктури, які постраждали внаслідок військової агресії, а також залучення інвестицій у міста та регіони України, які сьогодні підтримують мільйони переміщених сімей та мають привабливі інвестиційні можливості.

ReBuild Ukraine 2.0 продовжує об’єднувати, ще в більш широкому форматі, на єдиній публічній платформі державні структури, міжнародні донорські та фінансові організації, територіальні громади, представників благодійних фондів та інвестиційних компаній, агенції розвитку, державні та приватні енергогенеруючі, енергорозподільчі, енергопостачальні, будівельні, архітектурні та інжинірингові компанії та організовувати активну участь бізнесу у відбудові України.

На відвідувачів та гостей ReBuild Ukraine powered by Energy чекає унікальна експозиція будівельних технологій, обладнання та матеріалів, сучасного електротехнічного обладнання та «зелених» технологій, світових досягнень у будівельній та енергетичній сферах, представлених найпотужнішими виробниками із 21-ї країни світу, а саме:

Австрія, Бельгія, Данія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Канада, Королівство Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Об’єднане Королівство Великої Британії, Польща, Румунія, Словаччина, Україна, Фінляндія, Франція, Чеська Республіка, Швейцарія, Швеція

Детальніше про проєкт та реєстрація https://rebuildukraine.in.ua/