На базі Успенівської територіальної громади відбулась виїзна апаратна нарада

Дата: 18.10.2023 09:15

17 жовтня 2023 року на базі Успенівської територіальної громади в с. Крива Балка під очільництвом голови-начальника Білгород-Дністровської районної державної адміністрації, Василя САМОКИША, відбулась виїзна апаратна нарада з головами територіальних громад Саратського куща, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, а також за участі представників ДСНС, правоохоронних органів та інших.

Під час наради обговорювалися низка важливих питань, що стосуються підготовки нашої територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2023/2024 року. Основні теми обговорення включали:

1. Стан готовності об’єктів житлово-комунального, паливно-енергетичного господарства та соціальної сфери територіальних громад до надання послуг у холодну пору року.
  2. Заходи щодо захисту прав та інтересів дитини на території нашого району.
  3. Оптимізація мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг.
  4. Виконання місцевих бюджетів району за підсумками 9 місяців 2023 року.
  5. Стан оповіщення військовозобов’язаних осіб та виконання заходів мобілізації.
  6. Робота сімейних лікарів на території обслуговування КНП «Саратський центр первинної медико-санітарної допомоги».
  7. Стан готовності захисних споруд цивільного захисту у територіальних громадах.

Нарада пройшла в конструктивному діалозі, де представники Успенівської сільської ради активно брали участь в обговоренні зазначених питань. В.о. голови Успенівської сільської ради, Надія КЛІМАНОВА, інформувала про стан справ, поділившись важливою інформацією та пропозиціями з метою поліпшення ситуації в громаді.

Ми готові врахувати отримані доручення та працювати над вирішенням нагальних питань для покращення якості життя наших мешканців. Незважаючи на труднощі, які можуть виникнути, ми завжди готові до співпраці з владою району та іншими структурами для досягнення наших спільних цілей.

Дякуємо за можливість спільно працювати над подоланням викликів, що стоять перед нашою територіальною громадою, і за сприяння у покращенні якості життя наших громадян.