Засідання виконавчого комітету Успенівської сільської ради

Дата: 30.10.2023 09:15

27 жовтня 2023 року відбулось засідання виконавчого комітету Успенівської сільської ради №33, яке розпочалося хвилиною мовчання та вшанування пам’яті загиблих воїнів, які віддали своє життя захищаючи територіальну цілісність та незалежність України.

На засіданні було розглянуто такі питання:
1. Про розгляд заяв по наданню адресної матеріальної допомоги малозабезпеченим верстам населення та особам, які опинилися в складних життєвих обставинах, які зареєстровані та фактично проживають на території Успенівської сільської ради.
2. Про затвердження Плану заходів щодо реалізації соціального проекту «Активні парки-локації здорової України» в Успенівській територіальній громаді в 2023 році.
3. Про стан роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до виконкому Успенівської сільської ради за 9 місяців 2023 року.
4. Про виплату одноразової матеріальної допомоги дітям — сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування, для придбання зимового одягу та взуття.
5.    Про виплату одноразової матеріальної допомоги дітям з сімей, які перебувають на обліку у служби у справах дітей як сім і що опинились складних життєвих обставинах, для придбання зимового одягу та взуття.
6. Про надання дозволу на присвоєння дитини прізвища при реєстрації народження без згоди батька.
7. Про визнання доцільним перейменування села Миколаївка-Новоросійська на село Байрамча та звернення до Одеської обласної ради з поданням щодо перейменування села Миколаївка-Новоросійська на село Байрамча.
8. Про продовження статусу дитини, позбавленої батьківського піклування малолітньому ОСОБА_1, **.**.2020р.н..
9. Про продовження статусу дитини, позбавленої батьківського піклування малолітньому ОСОБА_2, **.**.2019р.н..