Мешканців села Ройлянка Успенівської ОТГ вітаємо з Храмовим днем – 8 листопада!!!

Дата: 08.11.2023 09:05

8 листопада – особливий день для мешканців села Ройлянка Успенівської громади. Це свято відзначається на честь великомученика Димитрія Солунського, відомого також як Мироточивого. У цей день громада об'єднується, щоб святкувати Храмовий день та вшановувати минуле, сьогодення і майбутнє свого села. Ця подія не лише приносить мешканцям мир, тепло, та достаток, але й надає їм можливість відчути єдність.

Храмовий день – це час, коли історія і віра переплітаються в одному святковому об'єднанні, надаючи селу Ройлянка особливий колорит і духовне значення. Нехай це свято приносить громаді радість і віру в щасливе майбутнє, а всім її мешканцям – миру, тепла, достатку, здоров'я та благополуччя.

З повагою в.о. сільського голови Надія КЛІМАНОВА