2 грудня 2023 року відбудеться прощання із загиблим Героєм

Дата: 01.12.2023 09:15

З великим сумом та глибокою печаллю сповіщаємо про втрату Героя під час дій по звільненню окупованої території України від російських загарбників – Гаврилуци Станіслава Івановича. Його життя стало виразом безсмертності нашої країни. Його героїчний вчинок став символом вірності ідеалам. Пам'ять про нього вічна і пишаємося, що були частиною його життя.

Ми зберемося в останній раз, щоб віддати шану нашому Герою в суботу, 2 грудня 2023 року о 11:00 в його рідному селі, Ройлянці (вул. Шевченка, 27). Нехай наша спільна підтримка засвідчить його внесок у боротьбу за незалежність та свободу.

Успенівська територіальна громада запрошує всіх приєднатися до утворення коридору пошани в селі Успенівка о 10:00 та в селі Ройлянка о 10:30. Наша єдність у цю скорботну мить важлива для родини та всіх нас.

Світла пам'ять Герою, який назавжди залишиться символом патріотизму та вірності. Висловлюємо щирі співчуття його рідним та близьким. Нехай його діяння завжди залишаються в наших серцях.