З Днем святого Миколая!

Дата: 06.12.2023 09:10

Шановні мешканці Успенівської сільської громади!

Щиро вітаю вас з Днем святого Миколая! Цей особливий день наповнений теплом, добротою та взаєморозумінням. Нехай святковий настрій заповнить ваші серця, а Миколай принесе вам радість, здоров'я та невичерпну енергію на все наступне річне коло.

Нехай добро, щедрість та тепло цього святкового часу допомагають нам у спільному будівництві кращого та щасливішого майбутнього для нашої громади. Бажаю усім вам чудового святкування та незабутніх моментів у колі родини та друзів. Зичу вам усім мирного неба над головою та вдалого завершення цього року!

З повагою,
в.о. сільського голови