З Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2023 09:05

Шановні колеги, депутати сільської та районної ради всіх скликань, члени виконавчого комітету, працівники  органів місцевого самоврядування!

Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем місцевого самоврядування! Майбутнє держави та наших громад неможливе без органів місцевої влади. Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, є найближчими до мешканців територіальної громади та несуть велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання своїх мешканців.

З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за їхню працю та бажаю  міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх життєвих мрій і сподівань. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку громади!
Життєвих щедрот всім, Божої ласки і світлої долі  на довгі, щасливі літа.

З повагою,
В.о. сільського голови