Уряд починає приймати заявки на експорт 4 видів агропродукції до Болгарії

Дата: 07.12.2023 09:15

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський та Міністр землеробства Республіки Болгарія Кирило Ватєв узгодили процедуру експорту деяких  видів агропродукції. Про це міністри домовилися на черговій онлайн-зустрічі.

Зокрема, Микола Сольський та Кирило Ватєв погодили порядок застосування  процедури верифікації експорту до Болгарії 4 культур. Це ріпак, кукурудза, пшениця та соняшник.

Цей режим передбачає видачу ліцензій  після двосторонніх консультацій з  країною, до якої здійснюватиметься експорт.

Міністри також домовилися ретельно відстежувати переміщення агропродукції.

«Зараз для нас важливо використовувати всі можливості для експорту агропродукції, тепер маємо ще одну. Уряд Болгарії скасував обмеження і підтримав наш план дій щодо верифікації та погодження експорту окремих видів сільськогосподарських товарів. Нарешті всі технічні питання між нашими країнами узгоджені і український Уряд може почати прийом заявок від експортерів», – підкреслив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський.