12 ГРУДНЯ – ДЕНЬ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата: 12.12.2023 09:05

В честь святкування Дня Сухопутних Військ Збройних Сил України хочу щиро привітати наших відважних захисників, які віддано оберігають нашу країну. Це свято – це не лише шана вашій мужності, а й визнання вашої величної ролі у збереженні безпеки та незалежності України.

Ви – ті, хто стоїть на передньому краї національної оборони, готові відстояти наші цінності та свободу. Ваша самовідданість та жертовність надають нам усім впевненості в майбутньому нашої країни, а ваш професіоналізм є гордістю українського народу.

Бажаю вам, наші сміливі захисники, невичерпних запасів сили та віри у перемогу. Нехай ваша твердість духу завжди буде в найтяжчі моменти, а підтримка та підвищення настрою оточують вас завжди. Нехай ваша служба буде високо високо визнана та оцінена народом, а мир та спокій панують на наших землях завдяки вашій неоціненній праці та жертовності. Зі святом, сухопутники!

З повагою,
В.о. сільського голови