14 ГРУДНЯ – ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Дата: 14.12.2023 09:05

Зважаючи на важливість та величезний внесок учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, хочу від щирого серця висловити глибоку вдячність та шану цим надзвичайно мужнім і відважним людям. Їхні жертовність, самовідданість та неперевершений професіоналізм під час найважчих часів не мають собі рівних. Саме завдяки їхній хоробрості та відданості було здійснено неймовірні зусилля для мінімізації наслідків трагедії.

У цей особливий день ми маємо можливість щиро висловити нашу глибоку повагу та визнання тим, хто стояв на передовій цієї великої боротьби з наслідками катастрофи. Ваша непохитна воля, сила духу та величезний внесок у протистоянні на шляху до відновлення і безпеки залишаються прикладом для наступних поколінь. Ваші подвиги ніколи не будуть забуті, а Ваша жертовність завжди залишиться в серцях кожного з нас.

Нехай цей день буде не лише святом вшанування, але й днем щирих подяк та надихаючих слів. Сьогодні ми стоїмо разом, віддаючи належне увагу тим, хто своїм мужнім вчинком приніс світло у темряві тієї катастрофи. Нехай наші думки і серця будуть завжди поруч з вами, а ви отримуєте заслужену вдячність та підтримку від усього населення.

З повагою,
В.о. сільського голови