На базі Успенівського ОЗЗСО пройшов семінар вчителів суспільно-гуманітарного циклу Успенівськоі сільської ради

Дата: 15.12.2023 09:15

13 грудня на базі Успенівського ОЗЗСО пройшов семінар вчителів суспільно-гуманітарного циклу Успенівськоі сільської ради. Були розглянуті такі питання:

• Робота з обдарованими дітьми ( доповідач Павловська Карина Геннадіївна, вчитель англійської мови).
  • Про роботу над проектом «Моя Батьківщина-Україна» розповіла вчитель історії Корінь Вікторія Валеріївна.
  • Заступником директора з навчально- виховної роботи Балагурою Ніною Іванівною була проведена позитивна релаксація.
  • Про літературний  клуб «Блакитна лампа» як засіб розвитку естетичних смаків, творчих здібностей та вміння майстерного декламування художніх творів інформувала  вчитель зарубіжної літератури Костова Тетяна Прокопівна.
  • На завершення семінару викладач  української мови та літератури Соколова Алла Михайлівна познайомила всіх присутніх із літературознавчим дослідженням творів письменників рідного краю ( у центрі уваги- поезія Малюкіна Федора Петровича).
  • Семінар пройшов у доброзичливій атмосфері. Дякуємо всім колегам ,вчителям- гуманітаріям, які завітали до нашого закладу і прийняли активну участь у плідній роботі.

Докладніше: https://www.facebook.com/groups/650268323843918/permalink/667375435466540/?mibextid=oMANbw