Засідання виконавчого комітету Успенівської сільської ради

Дата: 26.12.2023 16:30

26 грудня 2023 року відбулось засідання виконавчого комітету Успенівської сільської ради №35, яке розпочалося хвилиною мовчання та вшанування пам’яті загиблих воїнів, які віддали своє життя захищаючи територіальну цілісність та незалежність України.

На засіданні було розглянуто такі питання:
1. Про внесення змін до складу мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та'або насильства за ознакою статті.
2. Про внесення змін до складу координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статті, торгівлі людьми та тендерної рівності.
3. Внести зміни до складу комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Успенівської сільської ради.
4. Затвердження номенклатури на 2024рік відділу служби у справах дітей.
5. Про затвердження графіку відвідувань дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають на території Успенівської сільської ради в родинах опікунів та піклувальників на 2024 рік.
6. Про визнання доцільним перейменування села Миколаївка-Новоросійська на село Байрамча та звернення до Верховної Ради з поданням щодо перейменування села Миколаївка-Новоросійська на село Байрамча.