Відбулась 31 сесія Успенівської сільської ради VIII скликання

Дата: 15.01.2024 09:15

12 січня 2024 року о 12:00 годині під керівництвом в.о. сільського голови Надії КЛІМАНОВОЇ та заступника сільського голови Валерія КОРНЯ відбулась 31 сесія Успенівської сільської ради.

На порядок денний було винесено наступні питання:
1.    Про внесення змін  до рішення №6-УІІІ від 03.12.2020 року «Про затвердження нових постійних комісій Успенівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області» в новій редакції.
                    Доповідав: Кліманова Н.І в.о. сільського голови.

2.    Про внесення змін до рішення №7 від 03.12.2020 року «Про затвердження голів постійних комісій Успенівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області, затвердження членів постійних комісій та положення про комісії, в новій редакції.
        Доповідав: Кліманова Н.І в.о. сільського голови
3.    Внести зміни до рішення №11 від 03.12.2020 року «Про утворення виконавчого комітету Успенівської сільської ради та визначення його  чисельності» та до рішення №20-УІІІ від 23.12.2020 року «Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Успенівської сільської ради» в новій редакції.
     Доповідав: Корінь В.Ф. заступник сільського голови.
4.    Внести зміни до рішення №667-УІІІ від 14.07.2023 року « Про  затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Успенівської сільської  ради»  в новій редакції.
     Доповідав: Кліманова Н.І. в.о. сільського голови.
5.    Про проведення громадського обговорення.
     Доповідав: Дімова М.О. начальник  відділу освіти культури молоді та спорту.
6.    Про зміну типу та найменування Миколаївко-Новоросійського ЗЗСО І-ІІІ ст. Успенівської сільської ради.
    Доповідав: Дімова М.О. начальник  відділу освіти культури молоді та спорту.
7.    Про поновлення договору оренди землі № б/н від 18.11.2004 року, об’єктом якого є земельні ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, які розташовані на території Успенівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області (за межами населеного пункту).
Доповідали: Кліманова Н.І. в.о. сільського голови та Урсул Л.В. – начальник земельного відділу

8.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передати у власність гр.ОСОБА_1 земельну ділянку площею 3,3585 га ріллі для товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована на території Успенівської сільської ради Білгород - Дністровського району Одеської області (за межами населеного пункту) кадастровий номер 5124586800:01:001:1234.
                            Доповідав: Урсул Л.В. – начальник земельного відділу.

9.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі безоплатно у власність земельну ділянку гр. ОСОБА_2 для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) яка розташована за адресою:Одеська область Білгород – Дністровський район, с.Успенівка , вул.Кишинівська, буд **, кадастровий номер 5124586800:02:001:0121.
    Доповідав: Урсул Л.В. – начальник земельного відділу.
10.    Про затвердження технічної документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки гр.ОСОБА_3, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва земельну ділянку площею 3,3088 га ріллі на території Успенівської сільської ради Білгород – Дністровського району Одеської області (за межами населеного пункту с.Успенівка) кадастровий номер 5124586800:01:001:1235.
    Доповідав: Урсул Л.В. – начальник земельного відділу.
11.    Про припинення права оренди земельної ділянки та розірвання договору оренди землі.
    Доповідав: Урсул Л.В. – начальник земельного відділу.
12.   Розгляд клопотання  Успенівського ССТ голова правління Урсул Інна Павлівна.
        Доповідав: Корінь В.Ф. заступник сільського голови

13.   Різне.