З Днем Соборності України!

Дата: 22.01.2024 09:05

Вітаю всіх з найбільшою та найважливішою подією для нашого народу - Днем Соборності України! Сьогодні, коли ми згадуємо про величний акт, який об'єднав нашу землю, ми повинні розуміти, що Соборність - це не просто слово, але жива сутність нашого існування. У цей святковий день важливо не лише святкувати минулі здобутки, але й згадувати про величезну відповідальність перед майбутніми поколіннями.

Як зазначав Іван Франко, ми мусимо навчитися чути себе українцями – не галицькими, не буковинськими українцями, а українцями без офіційних кордонів. Ці слова стають актуальнішими зараз, ніж будь-коли. Сучасні виклики та завдання, перед якими стоїть наша країна, вимагають від нас об'єднання та взаєморозуміння. Лише разом ми зможемо пройти через труднощі та забезпечити мирне та процвітаюче майбутнє для всіх наших громадян.

Хай слово «Соборність» не буде тільки книжковою фразою, але щоденним хлібом та правдивою Ідеєю наших буднів! Саме через взаємоповагу, розуміння та солідарність ми зможемо побудувати краще суспільство. Нехай цей День Соборності стане поштовхом для нас усіх бути активними учасниками спільного будівництва майбутнього України. Вітаю вас зі святом, дорогі співвітчизники!