30 січня 2024 року відбудеться прощання із загиблим Героєм

Дата: 29.01.2024 12:15

З великим сумом та глибокою печаллю повідомляємо про прощання з Героєм, ЗАРАВЕДЕЮ Іваном Георгійовичем, який загинув, мужньо виконуючи військовий обов’язок, 18.01.2024 біля н.п. Степове, Покровського району, Донецької області, в бою за незалежність та недоторканність нашої рідної України.

Ми зберемося в останній раз, щоб віддати шану нашому Герою в завтра у вівторок, 30 січня 2024 року о 12:00 в його рідному селі Крива Балка (вул. Шкільна, 125). Нехай наша спільна підтримка засвідчить його внесок у боротьбу за незалежність та свободу. Спільно висловимо шану та вдячність за його беззавітну відданість і відвагу.

Успенівська територіальна громада запрошує всіх приєднатися до утворення коридору пошани в селі Миколаївка-Новоросійська о 11:00 та в селі Крива Балка о 11:15. Наша єдність у цю скорботну мить важлива для родини та всіх нас.

Світла пам'ять Герою, який назавжди залишиться символом патріотизму та вірності. Висловлюємо щирі співчуття його рідним та близьким. Нехай його діяння завжди залишаються в наших серцях.