ЗАХИСТ ПОРТІВ ОДЕЩИНИ ТА РОЗМІНУВАННЯ АКВАТОРІЇ ЧОРНОГО МОРЯ

Дата: 09.02.2024 09:15

Вдячний Надзвичайному і Повноважному Послу Турецької Республіки в Україні пану Мустафі Левент Більгеному за плідну зустріч.

Пан Посол запевнив, що Туреччина готова докласти максимальних зусиль для розмінування Чорного моря.

Бо дії росіян – мінування, скидання КАБів в море – стали проблемою й для турків. Тож очікуємо на допомогу в цьому питанні.

Також, упродовж зустрічі, попросили про допомогу для Одещини у медичній сфері: сучасне обладнання для військових шпиталів, аби рятувати наших героїв.

Надзвичайний і Повноважний Посол подякував усьому українському народові за допомогу при землетрусі в Туреччині. Бо, незважаючи на війну, Україна відправила бригади своїх рятувальників, які зберегли десятки життів.

Справжні друзі пізнаються у біді