20 ЛЮТОГО - ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 20.02.2024 09:10

Шановні жителі Успенівської громади!

20 лютого – день, коли ми згадуємо найвідданіших синів та дочок нашої країни, які віддали свої життя заради свободи та незалежності України. Це день вшанування пам'яті героїв Небесної сотні – символу мужності, гідності та готовності боротися за ідеали справедливості та демократії.

Сьогодні ми разом з усією нацією вшановуємо їхню пам'ять та віддаємо належне шану тим, хто став живим щитом перед агресором, захищаючи наше право на вільне майбутнє. Нехай героїчний подвиг Небесної сотні завжди буде для нас найвищим прикладом мужності, гідності та патріотизму.

Революція Гідності змінила кожного з нас і країну в цілому. Ті буремні події на межі 2013-2014 років згуртували нас, навчили бути небайдужими, брати на себе відповідальність і відстоювати незалежність своєї країни до останнього подиху.

Сьогодні ми згадуємо Героїв Небесної Сотні молитвою і хвилиною мовчання, але знаємо, що і з неба вони, наші герої, вже своїм небесним військом і далі тримають над нами небо, в найскладніші хвилини. І триматимуть – до перемоги. Ми не маємо права панікувати, а маємо зібратися з силами і разом дати відсіч ворогу. Бо Україна у нас одна. Бо українці гідні мати те майбутнє, за яке померли герої Небесної сотні і наші мужні воїни, захищаючи свободу і територіальну цілісність України.

Вічна пам’ять Героям!

З повагою,